• O przedszkolu
    • Personel

Wspólny wysiłek całego personelu owocuje tym,
      że nasze przedszkole to jedna rodzina,
      w której czujemy się dobrze i bezpiecznie.

Filarem naszego przedszkola są jego pracownicy. Przedszkole zatrudnia 17 osób. Dyrektorem jest Maria Kamińska - Mosio, która czuwa nad całością organizację pracy oraz troszczy się o rodzinną atmosferę w przedszkolu.

Opieką i wychowaniem, a także edukacją dzieci zajmuje się kadra pedagogiczna z wykształceniem wyższym magisterskim i przygotowaniem pedagogicznym. Są to nauczyciele dyplomowani i mianowani z bogatym doświadczeniem zawodowym. której bardzo chętnie pomaga pomoc nauczyciela i panie salowe, zajęcia z religii dla chętnych dzieci prowadzi pani katechetka.

Smaczne i zdrowe posiłki przygotowuje nam personel w przedszkolnej kuchni, a nad prawidłową wymową pani logopeda, nad sprawami technicznymi w przedszkolu i porządkami wokół niego czuwa nasz gospodarz.

• Historia
  • Zajęcia dodatkowe

Oprócz zajęć dydaktyczno - wychowawczych, wynikających z podstawy programowej MEN, organizujemy także w przedszkolu nieodpłatne zajęcia dodatkowe.

Są to:

• Tablica ogłoszeń