Zawieszenie strajku

Drodzy rodzice

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Miejskiego Przedszkola nr 3 w Knurowie

informuje o zawieszeniu strajku od dnia 29.04.2019r.(poniedziałek)

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom,za wsparcie i zrozumienie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Jesteśmy wdzięczni za każdy przejaw sympatii oraz dobre słowo skierowane w naszą stronę.

DZIĘKUJEMY

Strajk 26.04.2019r.

Informacja dla Rodziców!!

W związku z kontynuacją przez  nauczycieli Miejskiego Przedszkola nr 3 strajku w dniu 26 kwietnia 2019 (piątek) w dalszym ciągu prosimy Rodziców w miarę możliwości o zapewnienie swoim dzieciom opieki!

Jednocześnie informuję, że w dniu  26 kwietnia 2019 ( piątek)   dyżur pełnić będzie i do dyspozycji Państwa  i dzieci będzie dostępny tylko Dyrektor przedszkola, (który może zapewnić opiekę maksymalnie 25 dzieciom)  w godzinach 6:00 - 16:30.

Jako dyrektor podejmuję wszelkie możliwe rozwiązania organizacyjne, mające na celu zminimalizowanie negatywnych dla dzieci skutków akcji protestacyjnej. Mimo podejmowanych przez dyrektora działań dotyczących pozyskania nauczycieli emerytów oraz nauczycieli z bazy poszukujących pracy w  Miejskim Centrum Edukacji, ogłoszenia na stronie Kuratorium oświaty, oraz rozmów z dyrektorami o oddelegowaniu nauczycieli z innych placówek dyrektor przedszkola nie jest w stanie zapewnić wszystkim dzieciom bezpiecznych warunków pobytu dzieci w przedszkolu.

Bardzo prosimy o śledzenie na bieżąco informacji zamieszczanych na stronie internetowej przedszkola: www.przedszkole3.knurow.edu.pl

Strajk 24.04.2019r.

Informacja dla Rodziców!!

W związku z kontynuacją przez  nauczycieli Miejskiego Przedszkola nr 3 strajku w dniu 24 kwietnia 2019 (środa) w dalszym ciągu prosimy Rodziców w miarę możliwości o zapewnienie swoim dzieciom opieki!

Jednocześnie informuję, że w dniu  24 kwietnia 2019 ( środa)   dyżur pełnić będzie i do dyspozycji Państwa  i dzieci będzie dostępny tylko Dyrektor przedszkola, (który może zapewnić opiekę maksymalnie 25 dzieciom)  w godzinach 6:00 - 16:30.

Strajk 25.04.2019r.

Informacja dla Rodziców!!

W związku z kontynuacją przez  nauczycieli Miejskiego Przedszkola nr 3 strajku w dniu 25 kwietnia 2019 (czwartek) w dalszym ciągu prosimy Rodziców w miarę możliwości o zapewnienie swoim dzieciom opieki!

Jednocześnie informuję, że w dniu  25 kwietnia 2019 ( czwartek)   dyżur pełnić będzie i do dyspozycji Państwa  i dzieci będzie dostępny tylko Dyrektor przedszkola, (który może zapewnić opiekę maksymalnie 25 dzieciom)  w godzinach 6:00 - 16:30.

Strajk 23.04.2019r.

Informacja dla Rodziców!!

W związku z kontynuacją przez  nauczycieli Miejskiego Przedszkola nr 3 strajku w dniu 23 kwietnia 2019 (wtorek) w dalszym ciągu prosimy Rodziców w miarę możliwości o zapewnienie swoim dzieciom opieki!

Jednocześnie informuję, że w dniu  23 kwietnia 2019 ( wtorek)   dyżur pełnić będzie i do dyspozycji Państwa  i dzieci będzie dostępny tylko Dyrektor przedszkola, (który może zapewnić opiekę maksymalnie 25 dzieciom)  w godzinach 6:00 - 16:30.