"ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE 2017"

    Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola,  dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. 27czerwca  2017 roku dzieci z grupy ,,KRASNALE” i "SŁONECZKA"przygotowały uroczystość pożegnalną z przedszkolem, na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza. Potem była część artystyczna, program był bardzo różnorodny - były piosenki, wierszyki i tańce. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami.  Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania.Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole,  natomiast rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola.
Rodzice z trójek oddziałowych w imieniu wszystkich rodziców złożył podziękowania za opiekę,  cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych.  Na zakończenie części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie pięciolatki – POWODZENIA W SZKOLE - nauczycielki Małgorzata Bielicka, Krystyna Grzesik, Maria Kamińska - Mosio oraz cały dyrektor i personel przedszkola.