"Pasowanie na Przedszkolaka 2018"

Dnia 3.10.2018r. odbyło się uroczyste pasowanie wszystkich przedszkolaków uczęszczających do naszego przedszkola. Tego dnia przedszkolaki zaprezentowały się przed swoimi rodzicami w krótkim występie artystycznym aby zaraz potem odwiedziła je Wróżka (pani Dyrektor Iwona Stańczyk) w asyście dwóch Misiów (pani Krystyna Grzesik i Teresa Wilk) i Klauna (Małgorzata Bielicka). Pani dyrektor przystąpiła do pasowania i każde dziecko zostało prawowitym przedszkolakiem. Nauczycielki wręczyły pamiątkowe medale oraz dyplomy. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w uroczystości „Pasowania na przedszkolaka” i wspólną zabawę. Scenariusz opracowała i prowadziła nauczycielka Małgorzata Bielicka.