Jasełka 2019

Dzieci z grupy Motylki ze wsparciem dzieci z grupy Pszczółki oraz rodziców postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną  i wszystkich wprowadzić ponownie  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Niestety liczne zachorowania nie pozwoliły na przedstawienie Jasełek przed świętami ale dzięki temu ponownie mogliśmy poczuć magię świąt tuż po Nowym Roku. 

 

Dzieci wraz z rodzicami przygotowały się pod okiem swoich pań - p. T. Wilk oraz p. A. Zakrzewskiej. Przedstawienie było wyjątkowe.

Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.


Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola.