Dzień Kobiet 2019

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu chłopcy pod kierownictwem nauczycielki p. K. Grzesik przygotowali dla dziewczynek i pań program artystyczny składający się z wierszyków, piosenek i nowoczesnego tańca. Mali dżentelmeni złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom pachnące muffinki oraz ręcznie zrobione kwiatuszki.

Po uroczystym poranku dzieci wykonały prace plastyczne zadedykowane mamom, w które włożyły wiele zaangażowania. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. 

Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech