"Pasowanie na Przedszkolaka 2018"

Dnia 3.10.2018r. odbyło się uroczyste pasowanie wszystkich przedszkolaków uczęszczających do naszego przedszkola. Tego dnia przedszkolaki zaprezentowały się przed swoimi rodzicami w krótkim występie artystycznym aby zaraz potem odwiedziła je Wróżka (pani Dyrektor Iwona Stańczyk) w asyście dwóch Misiów (pani Krystyna Grzesik i Teresa Wilk) i Klauna (Małgorzata Bielicka). Pani dyrektor przystąpiła do pasowania i każde dziecko zostało prawowitym przedszkolakiem. Nauczycielki wręczyły pamiątkowe medale oraz dyplomy. Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w uroczystości „Pasowania na przedszkolaka” i wspólną zabawę. Scenariusz opracowała i prowadziła nauczycielka Małgorzata Bielicka.

"ZAJĄCZEK 2018"

27 marca 2018 roku ktoś niezwykły zawitał do naszego przedszkola! A był to prawdziwy, wielkanocny zajączek. Zostawił list dla dzieci, w którym poprosił przedszkolaki o pomoc w świątecznych przygotowaniach. Dzieci wraz z paniami postanowili pomóc zajączkowi, więc ozdabiali pisanki, uzupełniali wielkanocne koszyczki, sprawdzali wielkanocne półeczki z prezentami oraz wykonali kilka magicznych zadań. Wszystkie zadania zajączek przekazywał za pośrednictwem tablicy multimedialnej, na której dzieci również miały kilka zadań do wykonania. Na koniec wydarzyło się coś niezwykłego!– Dzięki pomocy dzieci zajączek zdążył ze świątecznymi przygotowaniami i mógł osobiście przykicać do dzieci by im podziękować, życzyć Wesołych Świąt Wielkanocnych oraz rozdać słodkie upominki. Zabawy i radości tego dnia było bardzo wiele. Uroczystość poprowadziła nauczycielka Magdalena Górak.

Czytaj więcej...

"100 LAT DLA BABCI...100 LAT DLA DZIADKA"

Mimo Zimy za oknem to jest jednak najcieplejszy dzień w roku, który wywołuje uśmiechy i radość na  twarzach przedszkolaków.
Tak też było w naszym przedszkolu, do którego bardzo licznie przybyli nasi najukochańszy dziadkowie w dniu 19.01.2018 roku. 
Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny , w którym złożyła życzenia w formie piosenek, wierszyków, tańców oraz inscenizacji. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a przedszkolaki z uśmiechem na twarzy i bez żadnej tremy prezentowały swoje umiejętności artystyczne. Dzieci swoim dziadkom wręczyły już wcześniej przygotowane upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Każda wnusia i każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, mocno ich ukochać. 

"Dzień Kobiet 2018"

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W tym szczególnym dniu 08.03.2018 roku grupy Stokrotki i Pszczółki pod kierunkiem: p. Krystyny Grzesik i Magdaleny Górak przygotowały dla dziewczynek i pań program artystyczny składający się z wierszyków i piosenek, tańców dyskotekowych oraz występu gwiazd z Holywood - Angeli i Johnego z premierowymi przebojami pt. "Polish Girls" i "Womens Day". Tłumy wiwatowały i oczywiście nie obyło się bez bisów. Serdecznie dziękujemy gwiadom za przybycie do naszego pzredszkola i uświetnienie naszej uroczystości. Na koniec chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim paniom tulipany. Święto Kobiet, które  w naszym przedszkolu corocznie obchodzimy, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych, a więc panie i dziewczynki. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Czytaj więcej...

"JASEŁKA 2017"

Ostatni tydzień przed świętami okazał się bardzo atrakcyjny dla naszych przedszkolaków.
W poniedziałek i wtorek tj. dnia 18 i 19.12.2017 roku odbywały się Jasełka wystawione przez grupę starszaków "STOKROTKI"  dla  dzieci z innych grup oraz zaproszonych rodziców. Rodzice po  obejrzeniu występu małych artystów, uczestniczyli w  spotkaniach  wigilijnych w salach. Wspólnie ze swoimi dziećmi i wychowawczyniami dzielili się opłatkami, śpiewali kolędy i pastorałki. Dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami. W tych dniach w całym przedszkolu panowała magiczna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Podkategorie