"ZAJĄCZEK WITA WIOSNĘ 2016"

Dzień 21.03.2016 roku rozpoczęliśmy od powitania zebranych gości, rodziców i personelu przed budynkiem przedszkola. Wszyscy przygotowali się do korowodu Wiosennego, który przeszedł uliczkami naszego osiedla, parasolkami, chorągiewkami, z kolorowymi kwiatami. Mieszkańcy słyszeli wiosenne piosenki, instrumenty wygrywające rytm oraz okrzyki przedszkolaków: "Precz zimo zła" oraz "Witaj Wiosno". 

Czytaj więcej...

"WIWAT DROGA BABCIU, WIWAT DROGI DZIADKU"

Na ten dzień nasi wychowankowie czekali z utęsknieniem - "Dzień Babci i Dziadka", który obchodziliśmy 21.01.2016 roku w każdej grupie. Bardzo licznie przybyli nasi goście z wielkim sercem pełnym miłości i z uśmiechem na twarzach, których serdecznie powitała pani dyrektor Iwona Stańczyk ciepłymi życzeniami. Prezentowane atrakcyjne programy zaskoczyły wszystkich w salach...braw nie było końca. To był naprawdę cieplutki dzień...mimo silnego mrozu za oknem.  

Czytaj więcej...

"PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA"

    ROK SZKOLNY 2015/2016


"PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA"
Jak co roku w naszym przedszkolu 15 października 2015 roku odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka". 
Uroczystość odbyła się w obecności zaproszonych rodziców. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola i nie tylko, dla niektórych to również pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Dzieci oraz zaproszeni goście zostali przywitani przez Dyrektor Przedszkola Panią Iwonę Stańczyk. 

Czytaj więcej...

"BARBÓRKOWE ŚWIĘTO 2015"

    Dzień górnika to jedna z wielu uroczystości, która na stałe wpisała się w kalendarz uroczystości naszego przedszkola. Tradycyjnie gościmy już od lat tatusiów naszych przedszkolaków - górnków i nie tylko w dniu 03.12.2015 roku. Ten ważny dla każdego górnika dzień świętowaliśmy uroczyście w każdej grupie wiekowej.Bardzo uroczyście i ciepło powitała naszych gości na każdej sali pani dyrektor naszego przedszkola pani Iwona Stańczyk.

Czytaj więcej...

"POŻEGNANIE STARSZAKÓW"

  Przedszkolne mury poraz ostatni rozbrzmiewały piosenkami, tańcami w związku z pożegnaniem starszaków. Było odświętnie, wesoło i troszkę    smutno na sercu, że czas rozstania już nadszedł. Wiemy, że wkroczycie w szkolne progi pełni zapału do pracy, uśmiechnięci i gotowi na nowe wezwania.

Czytaj więcej...

Podkategorie