"PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA"

    ROK SZKOLNY 2015/2016


"PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA"
Jak co roku w naszym przedszkolu 15 października 2015 roku odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka". 
Uroczystość odbyła się w obecności zaproszonych rodziców. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola i nie tylko, dla niektórych to również pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Dzieci oraz zaproszeni goście zostali przywitani przez Dyrektor Przedszkola Panią Iwonę Stańczyk. 

Czytaj więcej...

"POŻEGNANIE STARSZAKÓW"

  Przedszkolne mury poraz ostatni rozbrzmiewały piosenkami, tańcami w związku z pożegnaniem starszaków. Było odświętnie, wesoło i troszkę    smutno na sercu, że czas rozstania już nadszedł. Wiemy, że wkroczycie w szkolne progi pełni zapału do pracy, uśmiechnięci i gotowi na nowe wezwania.

Czytaj więcej...

"CIEPLUTKIE ŚWIĘTO"

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
                Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
                Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

W naszym przedszkolu w dniu 21 01.2015 roku odbyło się niezwykłe spotkanie, na które przybyli  niezwykli goście.Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.
Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły oraz dedykowały wierszki w formie życzeń.

Czytaj więcej...

"JEDYNY DZIEŃ W ROKU - DZIEŃ MATKI"

          

          Dzieci z naszego przedszkola świętowały Dzień Mamy!!!

Uroczystość Dnia Mamy to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek oraz ogladali tańce dyskotekowe.

Na koniec wszystkie mamy zatańczyły ze swoimi pociechami .

Po wspólnym tańcu dzieci wręczyły mamusiom prezenty. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i do zabaw wg W. Sherborn i Labana.

"BARBÓRKA 2014"

    Pracują w trudnych warunkach, głęboko pod ziemią. 
Kto to taki? Tak, Górnicy!
I to właśnie 2 grudnia 2014 r. zaproszone zostały całe rodziny naszych przedszkolaków na uroczystość "Barbórkową" do Domu Kultury w Szczygłowicach.
Przedstawiciele  Związków Zawodowych Jastrzębskiej Spółki Węglowej Knurów-Szczygłowice przybyli w swoich galowych strojach, górniczych czapkach z barwnymi pióropuszami i z szerokim uśmiechem.         Gości bardzo serdecznie i ciepło powitała  dyrektor naszego przedszkola pani Iwona Stańczyk, która skierowała  do wszystkich zgromadzonych na sali gości gorące życzenia z okazji zbliżającego się górniczego święta.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. "PASOWANIE MALUCHÓW NA KRASNALI"

Podkategorie