Mikołajki 2018

Jak co roku o tej porze każde przedszkole odwiedza św. Mikołaj. Przybył więc i do naszych przedszkolaków wypełniając swoją obietnicę sprzed roku :)
Zanim jednak przedszkolaki mogły go powitać musiały wykonać zadania które Mikołaj zalecił w wysłanym do nich liście. Kiedy wszystkie zadania zostały wykonane prawidłowo i kiedy dzieci z kółka teatralnego zaprezentowały swoje przedstawienie przybył najważniejszy i najbardziej wyczekiwany gość tego dnia  - Mikołaj!
Mikołaj przywitał się z wszystkimi dziećmi i zatańczył wspólnie z nimi taniec do Piosenki "Mikołaj". Dzieci z kólka tanecznego, językowego oraz kuchcikowego pokazały czego się dla niego nauczyły - były tańce, śpiew, upieczone ciasteczka i dużo radości. Po zakończeniu wszystkich występów dzieci rozeszły się do swoich sal i tam Mikołaj wręczał wszystkim prezenty. Był też czas na pamiątkowe zdjęcia.

Czytaj więcej...

Barbórka 2018

Uroczystość która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w naszym przedszkolu to "Barbórka". Tradycyjnie dnia 05.12.2018r. roku  przedszkolaki goszczą swoich tatusiów. Zaproszonych gości, w tym górników ubranych w galowe mundury, przedszkolaki powitały specjalnym programem artystycznym. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych zaprezentowały swoje umiejętności, składając życzenia w formie wierszy, piosenek i tańców również regionalnych. Po części artystycznej dzieci zaprosiły ojców na słodki poczęstunek i wręczyły małe upominki. Dziękujemy za miłe spotkanie.

Czytaj więcej...

"100 Rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości"

Dnia 9 listopada 2018r. o godzinie 11:11 przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola przystąpili do Ogólnopolskiej akcji "Bicie Rekordu dla Niepodległej". Wszyscy w tym czasie uroczyście odśpiewali cztery zwrotki hymu.

https://youtu.be/Ar6J3UFMx8A

Czytaj więcej...

Akademia z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości

Przedszkolaki z dwóch najstarszych grup pod kierownictwem p. Agnieszki Zakrzewskiej i Joanny Kołodziej

"Dzień Edukacji Narodowej 2018"

Dnia 11 października 2018r. w naszym przedszkolu uroczyście obchdzony został Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci z dwóch starszych grup pod kierunkiem p.Agnieszki Zakrzewskiej i p. Joanny Kołodziej pzygotowały występ artystyczny. Były piosenki, wierszyki, wspólne zabawy ruchowe i dużo  śmiechu oraz radości. W podziękowaniu za trud włożony w swoją pracę przedszkolaki wręczyły wszystkim pracownikom przedszkola słodki upominek i złożyli serdeczne życzenia.

Czytaj więcej...

Podkategorie